داوری > محصولات > دماسنج > دماسنج دیواری > دیوار نصب شده دماسنج T3

دیوار نصب شده دماسنج T3

T3 بدون تماس هوشمند دما ابزار اندازه گیری، استفاده از الگوریتم تصحیح دمای اتوماتیک پیشرفته و آخرین الگوریتم هوش مصنوعی، با دقت می تواند اندازه گیری درجه حرارت بدن انسان در زمان واقعی است. طراحی انسانی است باعث هشدار دمای بالا برای جلوگیری از امکان عفونت متقاطع. درجه حرارت هوشمند T3 بدون تماس ذاتا امن و آسان برای استفاده است.

چت کن
Detalji o proizvodu

که T3 بدون تماس دیواری دماسنج به طور خودکار اندازه گیری درجه حرارت بدن انسان وقتی است نزدیک است. از آن است که ساختار جمع و جور و اندازه کوچک است. با استفاده از یک سنسور مادون قرمز گرماسنج پزشکی و با استفاده از آخرین تراشه پردازش. با استفاده از یک مخزن آب برای کالیبراسیون دما. در همان زمان، درجه حرارت می شود در کارخانه مجددا. برای اطمینان از دقت و ثبات از آزمون، القاء بدن انسان، به طور خودکار احساس بدن انسان و به یک اندازه گیری درجه حرارت بدن، و با زمان واقعی تابع پخش صدای یادآوری. هنگامی که درجه حرارت بالا است، یک زنگ صادر خواهد شد، و هنگامی که درجه حرارت اندازه گیری نشده است، درجه حرارت واقعی از محیط زیست نمایش داده خواهد شد. می توان آن را به عنوان یک دماسنج داخلی استفاده می شود.

که T3 بدون تماس است دماسنج با صفحه نمایش 4.5 اینچی آسان برای خواندن و ساخته شده است در باتری 2000mAh باتری لیتیوم مجهز، با عمر باتری طولانی، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست. کاربر اختصاص یک خط منبع تغذیه خارجی نیاز ندارد. در همان زمان، طراحی مغناطیسی تماس بدون نیاز به حفاری و نصب و راه اندازی، بدون سیم کشی و می توان آن را مورد استفاده قرار هر کجا که مورد نیاز است. آن را تا خود عملکرد پخش صدای آن، ساده و راحت است.
منبع تغذیه: ساخته شده در باتری لیتیوم 3.7V 2000mA
اندازه محصول: 120 * 70 * 34mm
وزن محصول: 118g
اندازه گیری فاصله: ≤10cm
دقت اندازه گیری: 35 ℃ -43 ℃ ± 0.2 ℃
دمای محیط تست: 0-40 ℃
واحد: ° C / ℉
زبان پخش: چینی / انگلیسی
زمان کار: ≥30 ساعت
مدت زمان شارژ: ≤2.5 ساعت

را می توان در مناسبت های مختلف استفاده می شود. دفتر، مترو، خانه، مرکز خرید، فروشگاه، جامعه، ورودی عمومی، و غیره
این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام