داوری > محصولات > دماسنج > دماسنج دیواری > K3 دیواری دماسنج

K3 دیواری دماسنج

K3 بدون تماس صفحه نمایش دیجیتال با دقت بالا دماسنج هوشمند، آسان برای استفاده، تشخیص خودکار در محدوده. می تواند دیوار نصب شده و یا سه پایه نصب شده هر کجا مورد نیاز است. راه حل مناسب برای جلوگیری از عفونت متقاطع. K3 بدون تماس صفحه نمایش دیجیتال با دقت بالا دماسنج هوشمند است deprogramming با اعلان زنگ سمعی و بصری هنگامی که درجه حرارت غیر طبیعی شناسایی شده است.

چت کن
Detalji o proizvodu

K3 دماسنج غیر تماسی، بدون نیاز به نگه دارید و فعالیت می کنند، جلوگیری از عفونت متقاطع، و اتخاذ آخرین طراحی تراشه، زمان القا سریع تر (0.1s) است. تا 50 نفر در هر دقیقه، سرعت خواندن است تا حد زیادی بهبود یافته است، با استفاده از درجه پزشکی سنسور ترموپیل، دقت اندازه گیری درجه حرارت بالا، تحمل: ± 0.2 (34 ~ 45 ℃)، ناهنجاری دمای تشخیص داده خواهد شد یک زنگ هشدار برای 10 ثانیه می دهد و یک هشدار دهنده. K3 بدون تماس دماسنج می تواند توسط یک میکرو USB وصل به یک منبع تغذیه یا باتری لیتیوم 18650 (شامل نمی شود) شده، با یک صفحه نمایش دیجیتال با کیفیت بالا، و حداکثر فاصله قابل مشاهده 5 متر است. این کار لازم نیست ثابت شود، می توان آن را بر روی دیوار با پیچ ثابت، همچنین می توانید با نوار چسب دو طرفه جا به جا شود، و یا می توان آن را در یک سه پایه با ساخته شده است در موضوع سه پایه نصب شده است.
1) منبع تغذیه: DC 5V / 18650 باتری لیتیوم
2) اندازه: 170x115x140mm
3) وزن (بدون باتری): 350G
4) محدوده اندازه گیری:
درجه حرارت بدن: 32.0 ℃ – 42.9 ℃
دمای سطح: 0 ℃ – 50 ℃
5) دقت: ± 0.2 ℃
7) فاصله اندازه گیری: از 5cm-10cm توسط

را می توان در حالات مختلف استفاده می شود. دفتر / مترو / خرید ورودی مرکز / فروشگاه / جامعه، محصول etc.This برای یک سال تضمین شده است.

استعلام