داوری > محصولات > دماسنج > دماسنج دیواری > K3-نرم افزار دیوار نصب شده دماسنج

K3-نرم افزار دیوار نصب شده دماسنج

K3Pro بدون تماس با دقت بالا چند منظوره دماسنج هوشمند، با استفاده از یک صفحه نمایش ال سی دی با کیفیت بالا با طراحی نور پس زمینه، K3Pro دماسنج تصویب یک راه حل اندازه گیری دمای پزشکی، و در همان زمان، با دقت بالا ترموپیل سنسور داده ها، می توان آن را با دقت و با ثبات اندازه گیری دما. K3Pro می توانید دکمه های تابع استفاده کنید، پرس و جو در 30 گروه آخر از داده های اندازه گیری، و همچنین مجموعه آستانه دمای زنگ. K3 نرم افزار را می توان با USB نوع C یا 4 باتری AA شده است و می تواند نصب شود هر کجا مورد نیاز است.

چت کن
Detalji o proizvodu

K3 نرم افزار می توانید به سرعت اندازه گیری دما در 0.1 ثانیه، عملکرد پایدار، استرس تست شده، 30 مجموعه از خواندن دما پخش. پشتیبانی از زمان واقعی تابع صادرات داده های درجه حرارت و تابع پرس و جو داده که به یک کامپیوتر متصل می شود. را می توان به تامین برق USB، شارژ بانک، و یا 4 AA batteries.Support برای اتصال رایانه، صادرات داده ها متصل می شود. زمان جدیدترین فن آوری تراشه سنجش سریع تر (0.5s) نسبت به مدل قبلی می باشد.

تصویب نرخ در هر دقیقه تا حد زیادی بهبود (50 / دقیقه). دیوار نصب شده دماسنج مادون قرمز پیشانی با استفاده صفحه نمایش ال سی دی داخلی و خارجی به سرعت اندازه گیری دما است. به راحتی سازماندهی و قابل مقایسه با دقت یک دماسنج جیوه. پخش صوت و کیفیت بالا 2.8 “صفحه نمایش منجر شده که 5 متر قابل مشاهده از راه دور هوشمند نور دماسنج پیشانی، دقت اندازه گیری درجه حرارت بالا، تحمل دقت:. ± 0.2 (34 ~ 45 ℃) با هشدار دهنده نور برای شکست تشخیص و دمای غیر طبیعی پشتیبانی مانند کنترل دسترسی سیستم های الکترونیکی انتخاب منبع تغذیه چندگانه و روش نصب و راه اندازی این محصول انتخاب ایده آل خود را؛ انواع سیگنال خروجی، می توان به طور مستقل متصل می شود..
1) منبع تغذیه: DC 5V USB / 4 باتری AA *
2) اندازه: 170x115x140mm
3) وزن (بدون باتری): 350G
4) محدوده اندازه گیری:
درجه حرارت بدن: 35.0 ℃ – 42 ℃
دمای سطح: 10 ℃ – 50 ℃
5) دقت: ± 0.2 ℃
7) فاصله اندازه گیری: از 5cm-10cm توسط

دست آزاد ما بدون تماس مناسب برای دفاتر، خانواده ها، هتل ها، کتابخانه ها، بانک ها، مدارس، آداب و رسوم، راه آهن، ایستگاه های اتوبوس، فرودگاه ها دماسنج. می تواند در هر نقطه استفاده برای غربالگری کالا کج خلقی برای یک سال تضمین شده است.

استعلام