داوری > محصولات > دماسنج > دماسنج دیواری > K3-به علاوه دیواری دماسنج

K3-به علاوه دیواری دماسنج

K3 به علاوه در اندازه دماسنج مادون قرمز، با جمع و جور، و مجهز به سنسور ترموپیل پزشکی. K3 علاوه دماسنج مادون قرمز با سرعت تست سریع، عملکرد پایدار، و سهولت استفاده در ذهن طراحی شده است. سه حالت در دسترس از طریق نرم افزار همراه هستند، سانتیگراد و فارنهایت انتخاب در دسترس است با دکمه اختصاصی خود را دارد، زنگ دمای بالا قابل تنظیم از طریق نرم افزار نیز می باشد.

چت کن
Detalji o proizvodu

K3 علاوه دیواری دماسنج می تواند به سرعت در 0.1 ثانیه اندازه گیری، بدون تماس، بدون نیاز به نگه، برای جلوگیری از عفونت متقاطع، پاسخ سریع، صفحه نمایش ال سی دی در اندازه بزرگ، خوانایی قوی، استفاده در اماکن عمومی می تواند جمعیت هم صف را کاهش دهد، و در اندازه کوچک، آسان به حمل و نقل. طراحی دکمه تابع طرف می تواند درجه حرارت را در درجه فارنهایت و سانتیگراد آنلاین تغییر دهید.

این برنامه اندازه گیری دما درجه پزشکی است که با سنسور مادون قرمز ترموپیل دقیق همسان برای اطمینان از دقت اندازه گیری بالا از 0.2 درجه سانتی گراد، با دقت بالا اندازه گیری دما، حفاظت از سلامت افزایش می دهد. آن را تا به هشدار دهنده نور گسل تشخیص و دمای هشدار دهنده نور غیر طبیعی، که اجازه می دهد تا به شما برای پیگیری شرایط غیر طبیعی.

هنگامی که درجه حرارت غیر طبیعی است، یک چراغ قرمز و سریع زنگ صادر شده است، ساده و روشن است که، و آن را راحت تر به درک وضعیت بهداشت و درمان. پایین طراحی مصرف برق، زمان آماده به کار تا 7 روز، بیشتر صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست، قیمت می سازد تا برای قیمت بالای تجهیزات تصویربرداری حرارتی.
1) منبع تغذیه: DC 4.2-5V / 18650 باتری لیتیوم
2) اندازه: 155x104x84mm
3) وزن (بدون باتری): 242g
4) محدوده اندازه گیری:
درجه حرارت بدن: 35.0 ℃ – 42 ℃
دمای سطح: 0 ℃ – 50 ℃
5) دقت: ± 0.2 ℃
7) فاصله اندازه گیری: از 5cm-10cm توسط

را می توان در تعدادی از حالات استفاده ادارات، مدارس، مراکز خرید، فروشگاه ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، حمل و نقل عمومی، محصول etc.This برای یک سال تضمین شده است.

استعلام