داوری > محصولات > دماسنج > دماسنج دیواری > HK3 دیواری دماسنج

HK3 دیواری دماسنج

HK3 دماسنج مادون قرمز تصویب دقت بالا پروب سنسور مادون قرمز، که دارای ویژگی های پایدار و اندازه گیری دقیق و واکنش سریع. در همان زمان، HK3 دماسنج مادون قرمز تصویب طرح حفاظت از محیط زیست جدید به منظور کاهش حجم محصول و تسهیل حمل و نقل بهتر است. این است که با درجه حرارت دهید غیر طبیعی، صدای دهید، و دیگر توابع مجهز، و می تواند 32 مجموعه از داده ها از آزمون درجه حرارت پرس و جو. HK3 دماسنج مادون قرمز دارای یک طراحی جمع و جور و توابع کامل است که بسیار مناسب برای هر وضعیت.

چت کن
Detalji o proizvodu

Hk3 دماسنج مادون قرمز است پاسخ سریع سرعت و طول می کشد دمای هر کاربر که از ایجاد و یا دفتر خود را کارآمد وارد می شود، به سرعت و با دقت با ما دیوار نصب شده دماسنج، آن است که بسیار آسان برای نصب، فقط آن را بر روی دیوار نصب در ارتفاع مورد نظر و آن را به کار را برای شما دست آزاد انجام دهید، فقط ایستاده 10 سانتی متر دور به خواندن دما در میلی ثانیه! عملکرد پایدار و با دقت بالا، و می تواند دمای سطح تا 100 ℃ اندازه گیری کند. صفحه نمایش ال سی دی نور پس زمینه با کیفیت بالا 3.2 اینچی می توان به وضوح تحت هیچ شرایطی به عنوان خوانده شده. این سه حالت برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای مناسبت های مختلف.

آن را با سه دکمه می آید در همان زمان، است که آسان به راه و خود تعریف دمای دهید غیر طبیعی، که راحت تر برای استفاده و آنلاین. نمایش 32 مجموعه از داده ها از آزمون، ساخت نمایش داده شد آسان تر است. Hk3 دماسنج دیوار نصب شده برای انسان غیر تماسی خواهد شد کار به عنوان آن را می توان از طریق USB، شارژ خروجی، یا می توان با 4 باتری AA کار موثر 24 عمل / 7.The به اندازه جمع و جور مناسب تر برای حمل و نقل و انتقال است که به شما مقدار زیادی از هزینه را نجات دهد.
1) منبع تغذیه: DC 5V USB / 3 * AA
2) اندازه: 155x105x85mm
3) وزن (بدون باتری): 225g
4) محدوده اندازه گیری:
درجه حرارت بدن: 34.0 ℃ – 45 ℃
دمای سطح: 0 ℃ -100 ℃
5) دقت: ± 0.2 ℃
7) فاصله اندازه گیری: از 5cm-10cm توسط

را می توان در مناسبت های مختلف استفاده می شود. دفتر، مترو، خانه، مرکز خرید، فروشگاه، جامعه، ورودی عمومی، و غیره این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام