داوری > محصولات > PCBA > دماسنج PCB

دماسنج PCB

هیئت مدیره اصلی M1 PCBA تصویب K905 با سرعت بالا 24 بیتی MCU و با تایوان Zhongzhi 638D2 گرماسنج سنسور طراحی شده است. 638D2 است با دقت بالا و عملکرد پایدار آن مشخص می شود. راه حل M1 مادربرد با استفاده از داده های بالینی پزشکی، الگوریتم های با دقت بالا، برای رسیدن به رزولوشن ± 0.2 ℃. شماتیک های ما توسط تولید کنندگان مورد علاقه.

چت کن
Detalji o proizvodu

هنگامی که درجه حرارت از جسم بالاتر از “صفر مطلق”، این است که، -273 درجه سانتی گراد است، جسم خواهد اشعه مادون قرمز پرتو افکندن. با استفاده از پروب مادون قرمز برای به دست آوردن شدت نور مادون قرمز از اشیاء مختلف، پس از مدار تقویت و مدار تبدیل آنالوگ به دیجیتال، داده دما را می توان بر روی ال سی دی نمایش داده شود. سنسور گرماسنج سنسور هسته از تفنگ دمای پیشانی است. اصل آن است که استفاده از اثر Seebeck (اثر Seebeck، همچنین به عنوان اولین اثر پیروالکتریک، که اشاره به تفاوت دما بین دو هادی الکتریکی مختلف و یا نیمه هادی ها شناخته می شود). اختلاف ولتاژ از پدیده ترموالکتریک)

به طور کلی، مقدار درجه حرارت و حساسیت گرماسنج سنسور 5 ~ 90mV / ℃). M1 PCBA یک راه حل پزشکی است. استفاده از این 24 بیت بالا MCU و با دقت بالا 638D2 مادون قرمز گرماسنج سنسور. آن استفاده می کند سامسونگ، Yageo و دیگر قطعات الکترونیکی به خوبی شناخته شده، ساخته شده است در 10 سال الگوریتم دمای بالینی، به طوری که اندازه گیری دما است دقیق تر و با ثبات است. حمایت از آنالوگ های مختلف / سنسور های دیجیتال، پشتیبانی از صفحه نمایش های مختلف ماتریس نقطه، صفحه نمایش کد شکسته، لوله های دیجیتال (به طور کامل یکپارچه SOC، بدون راننده خارجی IC، مدار منبع تغذیه). در همان زمان، آن را می توان در ترکیب با صفحه نمایش ال سی دی فشار خون بالا، که می تواند به خوانش در هر زاویه ای روشن استفاده می شود. در همان زمان، نور پس زمینه تصویب قرمز، نارنجی، چراغ های LED سبز و سه رنگ، که می تواند کاربران هنگامی که درجه حرارت غیر طبیعی، ساده و راحت برای استفاده است که است که هشدار. ما با تجربه سخت افزار و نرم افزار مهندسان، آن را ساده تر خواهد شد توجه به نیازهای مشتری برای سفارشی.

ضخامت بستر PCB: 1.6mm
مدار PCB: 2 لایه
نمایش: فشار خون بالا
رنگ نور پس زمینه: RGB
MCU: K905
سنسور گرماسنج: 638D2
محیط قابل اجرا: 10-40 ℃

دماسنج پزشکی مادون قرمز، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام