دندان سفیدکننده M-55

M-55 جدول بالا سیستم سفید کردن دندان LED با پایه رومیزی کوچک طراحی شده و مجهز به یک صفحه نمایش با کیفیت بالا یکپارچه، به شما این امکان تمرکز بیشتر بر روی دندان های سفید. M-55 جدول بالا سیستم سفید کردن دندان LED با دوربین با کیفیت بالا داخل وریدی، که می تواند هر یک از دندان های خود را 360 درجه بدون پایان می رسد مرده بازرسی، و در مورد مراقبت از بهداشت دهان و دندان خود را در تمام جهات مجهز شده است.

چت کن
Detalji o proizvodu

سیستم سفید کننده دندان دسکتاپ دندان LED M-55 تصویب یک دوربین غاز گردن طراحی داخل وریدی، با زاویه قابل تنظیم و آسان برای استفاده. با استفاده از روش گاو قرمز، رنگرزی آلی مولکول ماکرو (رنگ تیره) بر سطح دندان قرار است به مولکول های کوچک تجزیه (رنگ نور))، از تاریکی به نور، دندان اثر سفید است به دست آورد.

مواد غذایی با رنگدانه در رژیم غذایی روزانه مانند کولا، چای، سس سویا، و غیره منجر به رنگ آمیزی رنگ آمیزی teeth.Intrinsic: خفیف تا متوسط ​​دندان تتراسایکلین، دندان فلوروسکوپی، یا تغییر رنگ دندان ناشی از عوامل دیگر، دندان های زرد و سیاه و سفید ارثی، و غیره تغییر رنگ .Age مرتبط: با افزایش سن، دندان فرسوده به آرامی، به طوری که زردی نیز ظاهر خواهد شد.

مشکلات دندانی بالا می تواند هشدار و بهبود قابل توجه و treatment.And آن را می توانید صرفه جویی در فضا، مجهز به چهار بالا روشنایی LED خروجی نور آبی می تواند به طور موثر ترویج تجزیه چسب لوازم آرایشی و بهداشتی سفید کردن دندان. در همان زمان، آن است که با یک دوربین با کیفیت بالا و صفحه نمایش با کیفیت بالا، که به وضوح می توانید وضعیت هر دندان بررسی و پیدا کردن مشکلات در اسرع وقت مجهز شده است. دارنده لامپ با یک تایمر مجهز شده است. اجازه مصرف کنندگان به تماشای زمان باقی مانده.
گسترده طیف: 420nm ~ 472.5nm (لامپ میزبان)

قدرت خروجی نور: تا 2000Mw / CM2
100-240V، 50 / 60Hz قدرت، 1.2 A برای استفاده جهانی
حداکثر. کار شعاع: ابعاد 50cm
وزن خالص: 2.06KG
بالا یکنواختی نور خروجی

مورد استفاده در درمانگاه، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام