دارنده عقیم مسواک

دارنده مسواک چند تابع در هر خانه ضروری است، آن می تواند به بهبود بهداشت دهان و دندان و حفاظت در برابر جامع برای تمام خانواده. این به طور موثر می کشد همه میکروب ها، مانع رشد و شکستن DNA خود را در این فرآیند است. به صورت خودکار بعد از هر بار مسواک زدن استریل کردن ابزار بهداشت دهان و دندان خود را.

چت کن
Detalji o proizvodu

دارنده مسواک چند منظوره می تواند یک لوله خمیر دندان، 4 مسواک، یک ریش تراش خیلی بیشتر نگه دارید، و. این آسان برای استفاده و نیاز به هیچ ابزار اضافی برای نصب. تمیز کردن سطح که در آن شما می خواهید به جای مسواک، حذف فیلم محافظ بر روی براکت، و پایبند بصورتی پایدار و محکم. بعد، شارژ مسواک از طریق USB به مدت 6 ساعت، سپس قطع دارنده در به براکت. ضد عفونی کننده مسواک می توانید به مدت 3 ماه پس از استفاده مداوم بدون شارژ آخرین. منبع تغذیه سلول های خورشیدی اضافی اجازه می دهد تا برای LED ها UVC به اتهام هر زمان که چراغ ها روشن هستند، به طوری که بدون نیاز به نگرانی مسواک خود را تا به حال خواهد از آب اجرا.

این مسواک دارای یک نور شب چراغ که دستی می تواند در از طریق سوئیچ در سمت تبدیل شده است. فرایند ضدعفونی صورت خودکار است و خواهد شد زمانی هیچ کس در اطراف به عنوان نور UVC می تواند به پوست را با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت مضر است. پوشش های فوتوکاتالیستی حاضر در اتاق ذخیره سازی به کمک به تسریع ضد عفونی کامل است. خمیر دندان به راحتی توزیع با اجازه دادن به مسواک خود را انجام کار و فشار دادن اهرم به خمیر دندان اخراج بر روی مسواک شما.

تابش UVC ماوراء بنفش دقیق تر، که می تواند عقیم سازی UVC LED در 10S پایان و کشتن 99.9٪ از باکتری ها و میکروب. STH هوشمندانه حرکت بدن انسان به رسمیت می شناسد. سیستم استریل کردن را می توان با هر حرکت بدن فعال می شود. هنگامی که کاربر می شود نزدیک، سیگنال تبدیل نور در، زمانی که برگ کاربر، UV LED شروع می شود نور برای استریل کردن. این طرح می تواند به طور موثر جلوگیری از لطمه می زند به کاربران ناشی از نور UVC LED. فن آوری های پیشرفته انرژی خورشیدی اجازه می دهد تا Perretta 2.0 به با هر نوع نور، نور خورشید، نور، و نور طبیعی عنوان شده است.

ساخته شده در آداپتور خمیر دندان، ژل سیلیکا مواد غذایی درجه، زیست محیطی و امن است. با استفاده از این اب میوه گیر، شما می توانید از خمیر دندان به راحتی و به درستی دریافت. بالا بردن دقت فشردن خمیر دندان، و کاهش ضایعات از خمیر دندان.
محصولات وزن ناخالص: 380G
ولتاژ کار: DC3.7V
کار رطوبت: 30-90٪ RH
در حال حاضر کار: 150ma ها
ولتاژ ورودی: DC5V
در حال حاضر ورودی: 450MA
ظرفیت باتری: 1200mAh مدت
قرار دادن: خمیر و مکان
اندازه محصول: 190 * 125 * 47mm
بسته بندی تعداد: 60PCS
اندازه جعبه بیرونی: 46.5 * 42 * 57CM

را می توان در سنگ تیز کردن / دفتر استفاده این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام