داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > زیبایی و سلامتی > اکسیژن تزریق و حذف سرسیاه دستگاه BM889

اکسیژن تزریق و حذف سرسیاه دستگاه BM889

M889 تزریق اکسیژن و حذف سرسیاه با استفاده از دستگاه های با فشار بالا فن آوری مولکول کوچک به تبدیل به پودر آب مراقبت از پوست به آب مولکول کوچک است. تحت عمل فشار بالا و سرعت، آب مولکول کوچک به راحتی می توانید به لایه اولیه به پوست نفوذ و مولکول های کوچک اتمیزه به احتمال زیاد به سلول های پوست. جذب. اصرار بر استفاده از آن به راحتی پوست آبکی ایجاد کنید. در همان زمان، 4 نوع از شاخه جذب تعویض مناسب برای تمیز کردن دانه های سرسیاه را در هر قسمت از صورت است.

چت کن
Detalji o proizvodu

M889 تزریق اکسیژن و دستگاه حذف سرسیاه دارای سه عملکرد تمیز کردن، تزریق اکسیژن، و زیبایی پوست، ساخت پوست شما را هیدراته تر و زیبا.

تزریق اکسیژن M889 و دستگاه حذف جوش سر سیاه به طور مستقیم می تواند رطوبت به لایه بازال پوست از طریق فن آوری بالا فشار تزریق کانو اکسیژن برای کمک به پوست عمیق هیدرات و پاکسازی پوست، بنابراین حل خشکی پوست، مهار آکنه و بهبود جذب پوست.

رطوبت فعال عامل مرطوب کننده. ورود به دولت از ایستگاه اسپری کانو تحت فشار بالا بهتر می تواند جذب 95 درصد از اکسیژن خالص و مواد فعال است. آب عمیق و تعمیر و نگهداری عمیق می تواند فعالیت سلول را فعال کنید. کمک می کند تا حل رنگ پوست، چین و چروک، افتادگی و رنگ پوست شود.

حذف نقاط سیاه و سفید حرفه ای دارای 3 مزایا، مناسب برای همه نوع پوست، منافذ، دانه های سرسیاه پاک، آکنه حذف، مراقبت از صورت، ماساژ صورت را سفت کنید. قبل از مکیدن دانه های سرسیاه، یک گام بسیار بسیار حیاتی است و آن را به درخواست مایع اشتقاق نقاط سیاه و سفید اجازه می دهد تا دانه های سرسیاه را از منافذ ظهور وجود دارد. پس از دانه های سرسیاه ظهور، مکیدن آن می شود بسیار آسان تر است. خلاص شدن از شر مشکلات پوستی و بازگرداندن پوست خود را به حالت اصلی خود بدون تردید.
پورت شارژ: نوع C
زمان شارژ: 35min
ظرفیت باتری: 800am
مدت زمان شارژ: 60day
سرعت چرخش: 6200hit / دقیقه
پمپ هوا فشار منفی: 66Kpa
جریان هوا: 7 لیتر / دقیقه
مواد: ABS + PC
وزن: 266g
اندازه: 45 * 95 * 250mm است

صفحه اصلی / زیبایی مراقبت از پوست سالن، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام