اکسیمتر M390

M390 نوک انگشتان پالس اکسی متر با شاخص پرفیوژن و plethysmograph. شاخص پرفیوژن شاخص قدرت پالس، بیشتر ارزش قوی تر از پالس است. دریافت خوانش سازگار قابل اعتماد هر بار با ارجاع شاخص پرفیوژن، اگر آن را کمتر از 0.2٪، تغییر موقعیت و گرم انگشت خود را برای خواندن دقیق است. شکل موج سازگار نشان دهنده ضربان قلب با جریان خون خوب، بهینه سازی شده برای خوانش دقیق

چت کن
Detalji o proizvodu

M390 نوک انگشتان پالس اکسی متر با استفاده از اندازه گیری غیر تهاجمی فن آوری مادون قرمز برای اندازه گیری میزان اکسیژن از انگشت است. این بیشتر به محل مشترک برای اندازه گیری میزان اکسیژن در اکسیژن خون است. هدف اندازه گیری دقیق تر میزان اشباع اکسیژن خون، این است که، SPO2 نامیده می شود. نتایج حاصل از آزمون به صورت دیجیتال بیان شده است.

صفحه نمایش اصلی نسبت اشباع کل اکسیژن تحت اکسیژن واقعی است. به طور کلی به عنوان یک درصد بیان شده است. اشباع اکسیژن خون معمولی از بدن انسان 90-100٪ است، اما حداقل می تواند بیش از. تا 60٪. اشباع اکسیژن خون از بدن انسان بستگی به عوامل بسیاری. بیشترین عامل مهم جریان خون ضعیف بدن بیمار است. خواندن HbO2 رها خواهد شد و خواندن خواهد شد در عرض 10 ثانیه از روشن کردن دستگاه نمایش داده شود.

M390 دارای یک صفحه نمایش OLED چند جهت آسان برای خواندن، در 4 جهت مختلف. مجموعه ای از باتری AAA می تواند برای تا 40 ساعت استفاده می شود. M390 ما پالس اکسی متر سبک وزن است، با یک باتری نصب شده است، و وزن آن تنها و 60g. حمل آسان، با دوام ساخته شده از سازگار با محیط زیست مواد ABS قابل بازیافت و بدون لاتکس انگشت سیلیکون قالب لغزش. شامل M390 نوک انگشتان پالس اکسی متر، تسمه یا طناب و کتابچه راهنمای دستورالعمل. M390 دارای یک قدرت صرفه جویی در تابع، بنابراین عمر باتری است که فوق العاده طولانی؛ اگر انگشت دیگر در اتاق انگشت تشخیص داده، آن را به طور خودکار خاموش خواهد شد قدرت پس از 8 ثانیه صورت گرفت.

به صورت خودکار تعطیل
صفحه نمایش OLED
یکی از عملیات های کلیدی
شاخص عمر باتری
ضربان نبض، SPO2، PI و Plethysmograph همه در یک
اندازه جمع و جور
دقیق و مناسب
مدل محصول: انگشت اکسیمتر پالس کلیپ
صفحه نمایش صفحه نمایش: IPS صفحه نمایش رنگی
اشباع اکسیژن خون: محدوده اندازه گیری 70٪ ~ 99٪
دقت اندازه گیری: 80٪ -90٪ ± 2٪ (از جمله 80٪)
70٪ -79٪ از خطا به اضافه یا منهای 3٪
اشباع اکسیژن خون ± 1٪: قطعنامه
تعداد ضربان قلب: محدوده اندازه گیری: خطای 30BPM-240BPM ± 1

مناسب برای بزرگسالان، کودکان، زنان باردار، افراد مسن، علاقه مندان به ورزش، کارمندان، و غیره
این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام