اکسیمتر H8

H8 نوک انگشتان پالس اکسی متر یک راه حل پزشکی قابل حمل با استفاده از آخرین سنسور را به یک دستگاه تشخیصی مقرون به صرفه به بازار است. تمرکز بر روی قابلیت در تمام گروه های سنی، H8 ساده ترین به کار بدون زواید مستقیم به جلو پالس اکسی متر است. H8 پالس اکسی متر آماده برای استفاده در خارج از جعبه است، بدون نیاز به کالیبراسیون.

چت کن
Detalji o proizvodu

این آسان است به خواندن با H8، لطفا نصب دو باتری AAA در محفظه باتری شروع به استفاده از. فرآیند اندازه گیری و اصل عبارتند از:

گیره کاف پروب انگشت به بستر ناخن از نوک انگشتان بیمار (هر انگشت خوب است، اما ناخن لهستانی صدق نمی کند برای جلوگیری از موثر اندازه گیری)، با استفاده از انگشت به عنوان یک ظرف شفاف برای هموگلوبین و 660nm استفاده از طول موج نور قرمز و 940nm نور نزدیک به مادون قرمز به عنوان منبع نور تابشی برای اندازه گیری شدت از انتقال نور از طریق بستر بافت برای محاسبه میزان اشباع اکسیژن خون استفاده می شود.

کل فرایند تنها چند ثانیه طول میکشد، می توان گفت در دسترس باشد، بسیار ساده است. اطمینان حاصل کنید که انگشت شما به اندازه گیری می خواهید تمیز و عاری از هر گونه باقی مانده است، گیره دستگاه را بر روی انگشت کاربر با صفحه نمایش رو به بالا، فشار دکمه قدرت، یک بار انگشت شناسایی شده است، دستگاه شروع به کار می کند. با فشار دکمه دوباره به چرخش صفحه نمایش را به جهت مورد نظر. هنگامی که شما انجام می شود، شما را به نتایج دریافت کنید. اگر شما می خواهید به نوشتن نتایج، نگه داشتن اکسیمتر در محل. اگر شاخص پرفیوژن کمتر از 0.2٪، لطفا انباشتگی است و مطمئن شوید که انگشت خود را در درجه حرارت اتاق به خواندن دقیق است.

صفحه نمایش OLED بزرگ آسان برای استفاده است، و آن را آسان تر برای دیدن نتایج بر روی چشم. تسمه یا طناب شامل می سازد آن را آسان و راحت برای حمل با خیال راحت. توجه به برخی از جزئیات در هنگام استفاده از اکسی متر. شرایط زیر ممکن است مقادیر غیر قابل اعتماد یا غیر قابل باعث: پوست انگشت است بیش از حد ضخیم و خشن، انگشتان خیلی سرد هستند، نور محیط بیش از حد قوی است، لهستانی ناخن اعمال می شود، و غیره اگر شما آن را برای مدت زمان طولانی استفاده نمی کند، حذف باتری از اکسی متر. سعی کنید به لمس اکسیمتر با آب، به خصوص به اطمینان حاصل شود که هیچ مایع می توانید در داخل را وارد کنید.
نتایج سریع و سریع
اندازه جمع و جور
خاموش شدن خودکار
نتایج دقیق
اتاق انگشت بدون لغزش

صفحه نمایش صفحه نمایش: OLED / ال سی دی / صفحه نمایش دیجیتال
SPO2 محدوده اندازه گیری: 70 ~ 100٪
دقت اندازه گیری SPO2: ± 2٪ (70-100٪) کاهش than70٪ تعریف نشده
روابط عمومی محدوده اندازه گیری: 25 ~ 250BPM
روابط عمومی دقت اندازه گیری: ± 2٪ (یا 2BPM)
نسبت وضوح تصویر: 168 * 80px
اتلاف قدرت: کاهش از 30mA
مشخصات باتری: دو باتری AAA
حجم: 58 * 32 * 34mm

مناسب برای بزرگسالان، کودکان، زنان باردار، افراد مسن، علاقه مندان به ورزش، کارمندان، کالا etc.This برای یک سال تضمین شده است.

استعلام