اکسیمتر C101A2

C101A2 نوک انگشتان پالس اکسی متر ما یک ابزار سریع و دقیق به نرخ پالس اندازه گیری و درصد اشباع اکسیژن خون است. این اندازه جمع و جور و یک اینترفیس دکمه اجازه می دهد تا برای سهولت استفاده در هر کجا که مورد نیاز است. یک ابزار ضروری برای ورزشکاران و متخصصان پزشکی برای دستیابی به قرائت دقیق.

چت کن
Detalji o proizvodu

C101A2 نوک انگشتان پالس اکسی متر بر ویژگی های طیف جذبی کاهش هموگلوبین و اکسی هموگلوبین در مناطق نور قرمز و نزدیک به قرمز بر اساس، و با استفاده از قانون لامبرت آبجو با خدا ممنوع برای ایجاد یک فرمول تجربی برای پردازش داده ها. با استفاده از تکنولوژی اکسیمتری فوتوالکتریک همراه با فن آوری حجم pulsography، دو طول موج های مختلف نور (نور قرمز در 660nm و نور نزدیک به مادون قرمز در 940nm) استفاده می شود برای روشن کردن نوک ناخن از بدن انسان از طریق یک سنسور را ببینید، از طریق انگشت، و اندازه گیری سیگنال توسط عنصر نور به دست آمده. پس از اطلاعات به دست آمده توسط مدار الکترونیکی و ریز پردازنده پردازش، نتایج اندازه گیری توسط دو گروه از LED های نمایش داده شود.

پالس اکسی متر C101A2 نوک انگشتان است صرفه جویی در انرژی روشن صفحه نمایش آسان به خواندن OLED. مجموعه ای از باتری AAA می تواند برای بیش از 20 ساعت استفاده می شود. با یک تسمه یا طناب، آن را حمل آسان و حمل و نقل است.

C101A2 ادغام فرکانس پالس، SPO2 اشباع اکسیژن خون، شاخص پرفیوژن٪ و قرائت شکل موج پالس ضبط مربوط به توابع سلامت قلب، و می تواند به عنوان یک ابزار تشخیصی جامع استفاده می شود. جهت نمایش به راحتی می توان به جهت مورد نظر را از طریق دکمه تابع چرخش. 6 حالت مشاهده را انتخاب کنید، که می تواند از زوایای مختلف مشاهده شده است.

اتاق انگشت C101A2 است برای اندازه های مختلف انگشت طراحی شده است و درجه لاتکس رایگان پزشکی و سیلیکون ضد حساسیت ساخته شده است. C101A2 متفاوت از oximeters پالس مشابه است. عملکرد دیگر این است که اگر SPO2 و فرکانس پالس بیش از حد مجاز تعیین شده، آن را می توانید یک زنگ قابل شنیدن تنظیم شده است. پالس اکسی متر نوک انگشتان ما مناسب برای کودکان با انگشت شست یا انگشت شست پا یک ساله و بالاتر است. مدل ما همچنین دارای یک نشانگر باتری کم و یک تابع صرفه جویی در قدرت، که به طور خودکار خاموش خواهد شد بعد از 30 ثانیه.
صفحه نمایش OLED، با کیفیت بالا، مصرف برق کم، خواب نظارت بر عملکرد، می توانید 8 ساعت داده های نظارت، CE، FDA صدور گواهینامه دوگانه ضبط کنید.
صفحه نمایش OLED روشن با کیفیت بالا
مصرف کم انرژی
خواب نظارت قادر
8 ساعت نظارت مستمر
محدودیت زنگ مجموعه ای
کم باتری
سیستم خاموش شدن خودکار

مدل محصول: انگشت اکسیمتر پالس کلیپ
صفحه نمایش صفحه نمایش: صفحه نمایش رنگی OLED
اشباع اکسیژن خون: محدوده اندازه گیری 0٪ ~ 100٪
اشباع اکسیژن خون ± 1٪: قطعنامه
نرخ پالس: محدوده اندازه گیری: 20BPM-300BPM

مناسب برای بزرگسالان، کودکان، زنان باردار، افراد مسن، علاقه مندان به ورزش، کارمندان، و غیره این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام