داوری > محصولات > PCBA > OTP-638D2

OTP-638D2

سنسور دما OTP-638D2 MEMS تصویب TO-46 تکنولوژی بسته بندی، متشکل از 116 ترموکوپل در سری، و منطقه لایه جذب قطر 545 میکرون است، با سر و صدای کم و ویژگی های پاسخ سریع، بسیار مناسب برای برنامه های کاربردی بدون تماس اندازه گیری دما. OTP-638D2 ساخته شده در ترمیستور مقاومت، دمای مرجع محیط واکنش است.

چت کن
Detalji o proizvodu

گرماسنج می تواند درجه حرارت با تشخیص مادون قرمز (IR) انرژی از یک شی در فاصله معینی اندازه گیری کند. بالاتر از درجه حرارت، انرژی مادون قرمز بیشتری تولید می شود. عنصر اصلی حسگر گرماسنج متشکل از برخی از ترموکوپل کوچک روی یک تراشه سیلیکون، که می تواند انرژی را جذب و تولید یک سیگنال خروجی. سنسور مرجع به عنوان مرجع برای جبران خسارت در بسته استفاده می شود. سنسور اندازه گیری دمای گرماسنج مادون قرمز (IR) بدون تماس دارای لنز و فیلتر های مختلف و می تواند در انواع برنامه های کاربردی از pyrometers به ​​کنترل آب و هوا و تجهیزات پزشکی استفاده می شود.

OTP-638D2 یک سنسور گرماسنج در یک کلاسیک TO-46 مسکن است. سنسور شامل 116
عنصر ترموکوپل است که در سری در میکروفیلم شناور با مساحت موثر 545 میکرومتر قطر متصل است. سنسور گرماسنج تقریبا عملکرد حد سر و صدا جانسون، که می تواند توسط مقاومت سری اهمی آن محاسبه می کند. ترمیستور با پین زمین نیز در داخل بسته بندی به عنوان مرجع به دمای محیط ارائه شده است.
TO-46 تکنولوژی بسته بندی
ساخته شده در ترمیستور
ضریب واکنش در دمای پایین
مناسب برای گوش دماسنج، اندازه گیری درجه حرارت بدون تماس

otp 638d2 mems temperature sensor

مناسب برای دمای غیر تماسی تجهیزات اندازه گیری مانند دماسنج گوش و دماسنج پیشانی.

استعلام