داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > زیبایی و سلامتی > دندان پزشکی سفید کردن دستگاه M-88

دندان پزشکی سفید کردن دستگاه M-88

M-88 دندان پزشکی سفید ابزار تصویب طرح متحرک، صرفه جویی در فضا و آسان برای استفاده. رئیس لامپ را می توان چرخش 180 درجه، محدوده تابش گسترده تر است، و طراحی نوآورانه از نور بنفش اضافه شده است، می توانید در حفره دهان استریل. خودکار و هوشمندانه منبع تغذیه را انتخاب کنید. هستند دیجیتال و صدای دهید، امن تر و دقیق وجود دارد. محصور غلاف یکبار مصرف، جلوگیری از عفونت متقاطع، تمیز و راحت، ترک احساس بیمار رها شوند.

چت کن
Detalji o proizvodu

M-88 است با ترکیبی از 5 با قدرت بالا چراغ LED آبی مجهز، 2 با قدرت بالا چراغ و 8 چراغ LED قرمز بنفش. تقریبا تمام مواد سفید کننده دندان موجود را فعال کنید. حالت منبع نور مختلف: تنها نور آبی یا قرار گرفتن در معرض گسترده طول موج. ترکیب خروجی انرژی نور به پایان رسیده است 2،327mw / سانتی متر مربع. خروجی انرژی نور قابل تنظیم برای بیماران دندان های حساس است. نور بنفش دارای اثر ضدعفونی کردن و از بین می برد باکتری های موجود در حفره دهان و دندان. آن را امن تر و تصویب یک غلاف یکبار مصرف بسته شده است. جلوگیری از عفونت متقاطع، تمیز و راحت است، اجازه دهید بیمار مطمئن باشند. همزمان، M-88 زمان سفید قابل تنظیم است، با از پیش تعیین تایمر ریزپردازنده کنترل. شاخص دیجیتال با بازخورد های صوتی.

که M-88 از نظر ارگونومیک دسته دار دو در بر دارنده لامپ برای مانور راحت تر هم برای عملیات چپ دست یا راست طراحی شده است. رئیس کمان کامل حق نمایش تایمر در مقابل خط بیماران از دید در هنگام استفاده از M-88 به طوری که بیماران از زمان باقی مانده تا چه حد برای درمان به طور کامل آگاه است. ساخته شده از آلومینیوم با درجه بالا، با دوام، 5 قفل شدن چرخ ها، از M-88 قابل حمل به سر خوردن به جایی که مورد نیاز و پایدار زمانی که مورد نیاز است. سیستم سفید کننده دندان M-88 دندان LED است که برای هر کلینیک دندانپزشکی به دنبال اضافه کردن جریان های درآمدی اضافی و ارائه خدمات سفید توصیه می شود.
M-88 با استفاده از روش گاو قرمز به تجزیه رنگرزی آلی مولکول ماکرو (آنهایی که تیره) به مولکول های کوچکتر (آنهایی که نور). به عنوان مولکول پراکنده، آنها به نظر می رسد سبک تر در نتیجه به عنوان سفید درک شده، از تاریکی به نور، دندان می تواند یک اثر سفید دست یابد. دندان رنگ آمیزی ناشی از قهوه، شراب، چای، نوشابه، سیگار، و بیشتر را دارند به بهترین اثر. از آن است که اثر خاصی بر خفیف تا دندان تتراسایکلین متوسط، دندان فلوروسکوپی یا تغییر رنگ دندان ناشی از سایر علل ناشناخته و دندان به طور طبیعی زرد.

گسترده طیف: آبی: 420nm ~ 472.5nm (میزبان لامپ)
قرمز: 610nm ~ در 650nm
قدرت خروجی نور: تا 2327 میلی وات / سانتی متر
ورودی: 100-240V، 50 / 60HZ

مورد استفاده در بیمارستان / درمانگاه، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام