ماساژ تفنگ M-007

M-007 ماساژ تفنگ عمیقا می توانید درد بدن را از طریق ماساژ عضلات عمیق و قدرتمند پس از ورزش را کاهش دهد. M-007 ماساژ تفنگ برای ورزشکاران کمک می کند تا بازگرداندن بدن سریع تر، ترویج تعمیر عضلانی، عبور جریان خون و از بین بردن اسید لاکتیک است. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آماده سازی بدن در طول گرم کردن قبل از ورزش.

چت کن
Detalji o proizvodu

M-007 ساخته شده است در 2500mah با عملکرد بالا باتری لیتیوم، 11 ساعت عمر باتری مداوم، و طراحی موتور با عملکرد بالا، 3200 بازدید کننده در هر دقیقه است، که باعث می شود عضلات بیشتر آرام و راحت است. طراحی کوچک را فقط به اندازه یک تلفن همراه است، و آن را آسان تر برای انجام راحتی.

M-007 ماساژ فاسیا تفنگ ماساژ تفنگ عضلات، یا شل با کمک یک محور لرزش، که می تواند جریان مایعات بدن ترویج، در نتیجه کمک به تعمیر با حداقل تهاجم از عضلات، بازگرداندن تعادل از سیستم کشش بدن، و کاهش خطر ابتلا به آسیب های ورزشی. ارتعاش درمانی و ماساژ درمانی به همان اندازه در جلوگیری از DOMS موثر است. ماساژ در بازگشت قدرت های متحد المرکز موثر تر است، اما ارتعاش درمانی می تواند درد در کلینیک اوایل تسکین، و به طور موثر سطح لاکتات هیدروژن بعد از ورزش را کاهش می دهد ظرف 48 ساعت.

M-007 با استفاده از یک موتور کم سر و صدا و یک موتور گشتاور بالا، با 4 سرعت قابل تنظیم، می توان آن 3200 بازدید در هر دقیقه را فراهم، و با چگالی بالا باتری نام تجاری 2،500 آه، که می تواند تا 11 ساعت ارائه تا مجهز عمر باتری طولانی مدت است. طراحی ارگونومیک جمع و جور و مناسب است. هم مردان و هم زنان را می توان با یک دست عمل. در همان زمان، آن است که با یک کیسه ذخیره سازی تطبیق، است که مناسب برای حمل در محل کار، مسافرت و سالن بدنسازی مجهز شده است.

دارای رتبه سرعت: 1800-3200rpm
مواد: آلیاژ آلومینیوم
ظرفیت باتری: 2500mAh
زمان کار: 11H
وزن: 495g
حجم: 137 * 90 * 46mm
ورودی شارژ: 5V 2A =

صفحه اصلی / استفاده از سالن های بدنسازی، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام