قلاب

پایه سه پایه B-K3 مکمل به K3، K3pro، K3plus، HK3، K9، و دیگر گرمای مادون قرمز مشابه است. راه اندازی یک نسیم است، گسترش B-K3 به ارتفاع مورد نیاز خود را، به آرامی بر روی هر یک از این مدلها پیچ و شما آماده برای رفتن. برای دستگاه های دیگر، مطمئن شوید که آنها را به یک پورت سه پایه 1/4 “موضوع قبل از اقدام به آنها متصل به B-K3.

چت کن
Detalji o proizvodu

K3 است از آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا ساخته شده است. ب-K3 با دوام است و محکم حتی زمانی که کاملا افزایش یافته است. ساخت تلسکوپی می تواند به ارتفاع 2.1M برسد. پاها سه پایه غیر قابل تمدید، ثابت به ارائه قدرت و ثبات مطلوب است. ب-K3 وزن 740G و اقدامات 69cm فشرده، به اندازه کافی نور به حمل یک دست را با سهولت. بسیار سبک وزن و ساخت و ساز پیشنهادات قابل حمل بودن آن و یک نسیم به راه اندازی در هر جایی که مورد نیاز است. هنگامی که دیوار نصب یک گزینه نیست، را انتخاب کنید B-K3 به کار انجام می شود.

جهانی 1/4 “موضوع سازگار با تعدادی از محصولات موجود در بازار اعم از تجهیزات مخصوص صابون به تجهیزات جمعیت شناسی است. این محصول جهانی سازگار خود را در آن مفید است و مکمل به نصب گرمای مادون قرمز.

K3 آلیاژ آلومینیوم براکت، ساخته شده از با کیفیت بالا آلیاژ آلومینیوم، طراحی ساده، سبک و با دوام، طراحی جمع و جور را آسان می کند برای باز کردن و برابر، تصویب ساختار آلیاژ آلومینیوم تلسکوپی، بالاترین ارتفاع را می 2.1M برسد، مواد آلیاژ آلومینیوم کافی است و ثبات به طور کلی، مثلث آلیاژ آلومینیوم ثابت شده است، که با ثبات تر، کند لرزش نیست، و نه سقوط خواهد کرد که باد می وزد. این است که سازگار با K3، K3pro، K3plus، HK3، K9، و بسیاری دیگر از گرمای مادون قرمز است. آن را راحت تر و ساده برای استفاده است، و پاها سه پایه جمع و جور می توان به خورده، آن را به اندازه کافی کوچک تقریبا در هر نقطه انجام می شود. آیا در داخل خانه یا خارج از منزل، آن یاور خوب است.
اندازه تلسکوپی: 69 * 7 * 7
ارتفاع استفاده: 80-210cm
رنگ سیاه
جعبه سنج / 25 PCS: 69 * 36 * 36CM
وزن: تخریب 17kg

این محصول بهترین استفاده می شود که دیوار نصب در دسترس نیست. قابل حمل بودن آن اجازه می دهد تجهیزات را به حرکت و یا راه اندازی هر کجا مورد نیاز است.
این محصول برای یک سال با استفاده مناسب تضمین شده است.

استعلام