داوری > اخبار > چگونه برای انتخاب خوب دماسنج مادون قرمز

چگونه برای انتخاب خوب دماسنج مادون قرمز

Ažuriranje vremena:2020-10-14

دماسنج ضروری قفسه دارو که شما همیشه باید در دست دارند، به خصوص در حال انجام COVID-19 همه گیر است. این مانیتور دمای بدن خود را برای دیدن اگر آن در محدوده طبیعی است، آن را می توانید به ما بگویید که آیا شما در حال مبارزه با یک بیماری یا عفونت است.

وجود دارد انواع مواد غذایی در بازار، اما نحوه انتخاب یک دماسنج خوب است؟ اولویت خود را در هنگام خرید یک دماسنج چیست؟ خوب دماسنج باید یکی دقیق و فراهم می کند قرائت سازگار باشد، نیز می تواند به سرعت عمل – به خصوص برای بچه ها، و همچنین می توان در نور پس زمینه رنگی نشان داد خواندن است که می تواند به شما در صورت دمای بدن خود را در محدوده طبیعی و یا داشتن یک تب . بنابراین، هنگامی که شما خرید یک دماسنج لطفا به ویژه با توجه به پارامتر دقت اندازه گیری، زمان پاسخ، و نشانه نور پس زمینه پرداخت. البته، نیز وجود دارد پارامترهای دیگر شما باید آن را در نظر به عنوان واحد اندازه گیری را، مانند اندازه گیری فاصله، عامل درجه حرارت محیط (آن را به دقت اندازه گیری دما تاثیر می گذارد)، و همچنین به (درجه حرارت در فارنهایت در ایالات متحده اندازه گیری ، و در بسیاری از کشورهای دیگر در سانتیگراد است.)

how to choose a good infrared thermometer

BTW، چرا بدون تماس دماسنج مادون قرمز انتخاب می کنید؟
این دماسنج اندازه گیری دمای اجازه می دهد از راه دور بدون دست زدن به بدن بیمار. مزایای عبارتند از: این مدل تا حد زیادی خطر سرایت محدود، آنها را بهتر بهداشتی و ایمنی، آنها اجازه می دهد شما را به درجه حرارت بیمار بدون اخلال در آنها، این است بسیار مفید هنگام گرفتن درجه حرارت از یک کودک خواب، برای مثال. با این حال، معایب آن: اندازه گیری دما به طور کلی کمتر قابل اعتماد تر از آنالوگ یا مدل الکترونیکی با تماس زیرا اندازه گیری گرفته شده است “در خارج از بدن است.” آنها همچنین گران تر هستند.