داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > زیبایی و سلامتی > دندان خانگی سفید کردن کیت M-56

دندان خانگی سفید کردن کیت M-56

M-56 دندان خانگی سفید با استفاده از دستگاه اکسیداسیون و کاهش روش به تجزیه مولکولهای رنگرزی آلی (آنهایی که تیره) به مولکول های کوچک (آنهایی که نور). از تاریکی به نور، دندان خواهد اثر سفید برسد، M-56 دندان خانگی سفید دستگاه با استفاده از شارژ بی سیم، مواد سیلیکون مواد غذایی درجه، و یک حالت لرزش را به ژل سفید کننده یکنواخت تر، آسان برای استفاده، امن و سالم است.

چت کن
Detalji o proizvodu

M-56 دندانها توسط لیزر ابزار، با استفاده از روش اکسیداتیو، رنگرزی ابر مولکول آلی (رنگ تیره) بر روی سطح دندان است که به مولکول های کوچک (رنگ نور) تجزیه می شود، از تاریکی به نور، دندان رسیده است اثر سفید. ساخته شده در باتری لیتیوم، نور، و جمع و جور. می توان آن را به سفید کردن دندان ها و پاک حالی که تماشای تلویزیون استفاده می شود. آن را با یک پایه شارژ بی سیم است که می تواند در هر زمان استفاده می شود، در هر نقطه می آید.

ما همچنین ارائه و با ژل زیبایی همکاری کنند. تابع ارتعاش کالا می تواند تجزیه و جذب چسب لوازم آرایشی و در طول ماساژ حمایت می کنند. می تواند به سرعت سفید کردن دندان سیاه و سفید، دندان دودی، دندان های زرد، و غیره وجود خواهد داشت یک دوره حساس از 1 تا 2 روز پس از دندان های سفید. درجه حساسیت از فردی به فرد دیگر متفاوت است. شما می توانید از خمیر دندان برای جلوگیری از حساسیت تحریک سرد و گرم استفاده کنید. پس از دوره حساس، آن را به حالت عادی بازگشت. شما می توانید نتایج مشابه یا بهتر با ابزار های سفید ما را دریافت کنید و صرفه جویی در پول از دندان نجومی بالا سفید هزینه.
طول موج LED: 160-470nm، 7-انرژی بالا به رهبری نور آبی، انرژی است در مورد 200mW می / cm2 به
پارامترهای فنی
شرایط کاری عادی:
دمای محیط: 5 ° C تا 40 ° C
رطوبت نسبی: ≤80٪
فشار اتمسفر: 86kPa به 106kPa
اندازه محصول: 80 * 55 * 26.5mm
وزن محصول: 48G
مشخصات باتری: 200mAh 3.7-4.2V
زمان کار: 50 دقیقه
مدت زمان شارژ: 2 ساعت
قدرت: 1W
روش شارژ محصولات: شارژ بی سیم
طول موج LED: 460-470nm
چگالی توان نوری: ≥200mW / cm2 به
زمان خاموش شدن خودکار: 10 دقیقه
شارژ اندازه پایه: 66.5 * 66.5 * 50mm را
وزن شارژ پایه: گرم
پورت شارژ: نوع C
ولتاژ شارژ: 5V
جریان شارژ: 200MA

مورد استفاده در خانه، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام