داوری > محصولات > دماسنج > دماسنج دیواری > K9 دست شستشو و اندازه گیری دما

K9 دست شستشو و اندازه گیری دما

اندازه گیری دما K9 دیوار نصب شده و دستگاه شست و شوی مغزی اتخاذ طراحی نوآورانه که ترکیبی از توابع اندازه گیری دما و ضد عفونی دست. زمانی که دست است که در فاصله اندازه گیری قرار می گیرد، آن را به طور خودکار درجه حرارت اندازه گیری و به سرعت مواد ضد عفونی کننده ضد عفونی تخلیه. این ارائه دهنده خدمات جامع پیشگیری بیماری همه گیر و یک محصول ایده آل آنتی ویروس است.

چت کن
Detalji o proizvodu

K9 دیواری اندازه گیری دما و تلفن همراه، با استفاده از دقت بالا پروب سنسور اندازه گیری دما، می توانید درجه حرارت از دست زمانی که گسترش دست، در حالی اسپری ضد عفونی کننده، سالم تر و ایمن اندازه گیری کند. هنگامی که درجه حرارت بیش از مقدار درجه حرارت طبیعی است. دماسنج دیجیتال غیر تماسی یک نور قرمز نمایش و یک صدا که به شما اجازه می دانم که آیا تب دارد. مجهز به یک ظرفیت بزرگ تلگراف مایع اتوماتیک می تواند دیوار نصب شده و یا ثابت بر روی یک سه پایه است.

دکمه سمت پشتیبانی از طراحی سوئیچینگ بین سانتیگراد یا فارنهایت. از آن است که عملکرد هشدار دهنده درجه حرارت بالا، زمانی که دمای اندازه گیری بیش از 37.3’C، زنگ هشدار صادر خواهد شد. شما یک فلش قرمز با دیجریدو صدا را ببینید. این پشتیبانی از هر دو دما سانتیگراد و فارنهایت، و کاربران می توانند آنها را آزادانه تغییر دهید. ظرفیت مواد ضد عفونی کننده و ظرفیت کننده 1000ml تجسم، طراحی صرفه جویی در انرژی، آماده به کار به صورت خودکار، صرفه جویی در انرژی هوشمند، و از خواب بیدار کردن، مصرف کم انرژی به صورت خودکار، عمر باتری مقرون به صرفه تر و طولانی تر است. این دماسنج مادون قرمز است بسیار آسان برای سوار شدن بر روی دیوار با استفاده از میخ، قلاب و دو طرفه نوار چسب، و یا براکت.
دقت: ± 0.2 ℃ (34 ℃ -45 ℃ آن را در محیط عمل برای 30mins قبل از استفاده از قرار داده است)
نوع زنگ: فلش + bleeping “از Dididi”
فاصله اندازه گیری: از 5cm-10cm توسط
انتقال رابط: USB پورت نوع C
ظرفیت بطری: از 1000ml
نصب و راه اندازی نوع: تزیینات دیواری. سه پایه-ثابت
دمای کار: 10 ℃ -40 ℃ (15 ℃ -35 ℃ توصیه شده)
محدوده اندازه گیری: 0-50 ℃
زمان آماده به کار: 5seconds برای غیر کار، حلقه پویا با نقطه سفید
ابعاد: 119x133x280mm
وزن خالص: 702g
ورودی: DC 5V 1A
قدرت محصولات: 3W
نوع مایع: آسایشگاه دست

را می توان در مناسبت های مختلف استفاده می شود. دفتر، مترو، خانه، مرکز خرید، فروشگاه، جامعه، ورودی عمومی، و غیره
این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام