داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > زیبایی و سلامتی > دستی آب دوباره پر کردن ابزار SK-2

دستی آب دوباره پر کردن ابزار SK-2

SK-2 ابزار دوباره پر کردن آب دستی با استفاده از آخرین Scandalizing آبرسان تکنولوژی اولتراسونیک. ارتعاش فن آوری غبار التراسونیک بیش از یک دنباله از 250K بار در ثانیه، ایجاد بهترین ذرات آب کانو برای بهترین پوست moisturizing.SK-2 دستی دوباره پر کردن آب از طریق مسنجر ابزار اسپری کننده و مرطوب کننده خود را دست، پوست، مژه، مو همه جا شما بروید. این قابل شارژ قابل حمل با کابل USB استاندارد است.

چت کن
Detalji o proizvodu

SK-2 دستی آبرسان آب استفاده ابزار تکنولوژی ارتعاش، به طوری که ورق سرامیک ویژه فورا پراکندگی قطرات آب را به اندازه های کانو اندازه با رزونانس 2.2MHz فرکانس بالا، تشکیل یک غبار مانند اسپری آب، که می تواند به سرعت نفوذ منافذ برای رسیدن به بافت های عمیق پوست اثر جذب و آب عمیق، به طوری که برای رسیدن به اثر هیدراتاسیون عمیق و پاک کردن پوست. فراهم می کند بهترین اثر مرطوب کننده برای پوست است. توابع آن عمدتا شامل آب عمیق، پاکسازی پوست، کنترل تعادل آب و روغن، سفید، چین و چروک و ضد پیری است.

استفاده منظم از SK-2 دستی آبرسان کنتور آب به طور موثر می تواند به کاهش چین و چروک پوست، افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و تاخیر پوست صورت پیری. با توجه به استفاده از فرکانس بالا ارتعاش هارمونیک، تعداد زیادی از یون های منفی در مه آب تولید، کاهش تابش و لکه ها، و آن را بسیار قوی آنتی اکسیدان، متابولیسم پوست را فعال کند.

SK-2 دست دستگاه آبرسان آب برگزار همچنین می توانید حفره بینی مرطوب، علائم را تسکین سرماخوردگی و رینیت، و مرطوب کاسه چشم می تواند پف و حلقه تیره و خطوط ریز را کاهش دهد. شارژ USB، جمع و جور و راحت است، حمل آسان. اثر جزء بجزء از SK-2 دستی ابزار و آبرسان آب بسیار ظریف است، و الزامات مورد نیاز برای محصولات مراقبت از پوست نسبتا بالا است. مقید کردن، لوسیون های چرب یا دانه پورت اسپری را مسدود کند. لطفا این نوع از لوسیون استفاده کنید.

ماده: پلاستیک
ظرفیت باتری: 3.7 / 200
وزن خالص تنها: 70G
وزن ناخالص تنها: 80G
ولتاژ شارژ: 5V 1A
مدت زمان شارژ: حدود 1 ساعت
اسپری زمان: 1 دقیقه توقف خودکار

مورد استفاده در خانه، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام