داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > زیبایی و سلامتی > حذف مو و جوانسازی پوست دستگاه M5

حذف مو و جوانسازی پوست دستگاه M5

M-5 نسل جدید IPL نقطه انجماد ابزار حذف مو، با استفاده از تکنولوژی مبتنی بر نور نوآورانه به نام شدید پالس نور (IPL)، مشتق شده از فن آوری مورد استفاده در سالن های زیبایی حرفه ای است. برداشتن مو IPL ثابت شده است به ملایم، ایمنی بالا، بدون عوارض جانبی، روش حذف مو بدون درد است.

چت کن
Detalji o proizvodu

M-5 نسل جدید IPL نقطه انجماد ابزار برداشتن مو با استفاده از وارد سنگ کوارتز لوله لامپ و فیلتر، می تواند به فولیکول مو نفوذ، به طور موثر و پایدار حذف مو، با شدت بالا استفاده مداوم بدون گرم، زاویه آزادانه قابل تنظیم، 2 نوع مغناطیسی اضافی سر مکش راحت تر هستند، تشخیص رنگ پوست هوشمند، جلوگیری از آسیب پوست تیره، 500000 طول عمر، مقرون به صرفه تر.

از دستگاه IPL سیستم M-5 برداشتن مو دارای یک لمس ملایم و می تواند با سرد و گرم ماساژ. گرمایش می توانید منافذ باز، کمک تمیز کردن پوست و ترویج جذب مواد مغذی است. سرد می تواند منافذ پوست، تورم آرام کوچک، و جلوگیری از رطوبت پوست. اصل برداشتن مو: همه چیز را سیاه و سفید با طول موج خاصی از نور را جذب، فولیکول های مو ما و یا مو به طور کلی سیاه و سفید، آن را به نور را جذب، پس از جذب نور، نور خواهد شد به گرما تبدیل، و در نهایت همه چیز سیاه و سفید نابود خواهد شد در اثر گرما، همچنین است که، فولیکول های مو نابود خواهد شد. پس از تخریب نمیتوان آن را دوباره رشد می کنند.

M-5 IPL سیستم حذف مو طراحی ارگونومیک، راحت نگه دارید و حمل آسان. این یک انتخاب ایده آل برای حذف موهای زائد از سلاح، زیر بغل، خط بیکینی، پاها، پشت و قفسه سینه است. توصیه می شود به استفاده از لیزر IPL برای از بین بردن دائمی موهای در صورت. دستگاه لیزر مو M-5IPL دارای یک پنجره درمان 4.0 سانتی متر مربع، که می تواند به سرعت درمان بدن در خانه. لیزر سیستم حذف مو دائمی دارای پنج سطح انرژی قابل تنظیم، به تدریج افزایش سطح 1 تا 5، و انتخاب یک سطح راحت با توجه به رنگ پوست خود را برای اطمینان از درمان ملایم و موثر است.
نور نوع منبع: IPL نور پالسی قوی
زندگی موثر: 500000 بار
نور منطقه رهبری: 1 مربع سانتی متر / 2 سانتی متر مربع / 4 سانتی متر مربع
طول موج: 600nm
قدرت: 5.8J / سانتی متر مربع
نوع صفحه نمایش: صفحه نمایش LCD
حجم: 170.6 * 87.5 * 200mm است
وزن: 0.85kg
ورودی برق: 100 ~ 240V، 50 / 60HZ

مورد استفاده در خانه، این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام