داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > محافظت و ضد عفونی > مواد ضد عفونی کننده کیسه

مواد ضد عفونی کننده کیسه

این پیش ساخته UVC کیسه ضد عفونی شماره یک همدم است در هر مسافران بسته. لذت بردن از مناظر و شگفتی های جهان، پرت کردن دنده جیب شما در این کیسه ضد عفونی در پایان روز به خلاص شدن از شر هر گونه میکروب که شما همراه برای سوار شدن پیوسته اند. شیوه زندگی عاری از میکروب سالم یک کلید برای سالم ماندن است.

چت کن
Detalji o proizvodu

UVC ما کیسه ضد عفونی با استفاده از یک لامپ LED با طول موج گسترده ای، عمر به 10000 ساعت امتیاز است. قوی و با چراغ ضد عفونی حمل و نقل هوایی درجه ماوراء بنفش LED به آخرین ساخته شده است. وعده دوام از استفاده از چگالی بالا ضد آب پارچه مقاوم در برابر سایش. استفاده در داخل خانه یا خارج از منزل در هر جایی که راحت است. مجهز به یک پنجره مشاهده به بررسی وضعیت کار. زمان ضد عفونی بهینه 5 دقیقه است. بر خلاف دیگر محصولات مشابه، کیسه ضد عفونی ما می توان به خورده و در محدودترین فضاهای مناسب سقوط به رد پای کوچکتر را به سفر با و یا دور در یک قفسه کتاب برای حفاظت جمع.

کیسه UVSB ضد عفونی با استفاده از طول موج 260-280nm LED دانه های لامپ، عمر است تا 10000 ساعت، غیر شیمیایی، ایمن تر و قابل اعتماد تر از لامپ های جیوه می تواند 99.99٪ از باکتری ها و ویروس ها را می کشند کیسه ضد عفونی UVSB تاشو است، که راحت تر به ذخیره و حمل. می توان آن را در داخل خانه و خارج از منزل استفاده می شود. این است که با یک منطقه قابل مشاهده UV برای جلوگیری از چشم از آسیب دیده مجهز شده است. در همان زمان، آن به طور مستقیم تر می تواند وضعیت کار از کیسه ضد عفونی را بررسی کنید.
حجم: 23.5 * 18 * 15cm است (آشکار) /23.5*18*3cm (سیستول)
وزن: 225g
رابط برق: USB
LED لامپ طول موج ضد عفونی: 260nm ~ 280nm
زندگی LED:> 10000h
ورودی: 5V 2A
مواد: مقاوم در برابر سایش و ضد آب (بیرونی)، مواد بازتابنده خاص (داخلی)

می تواند برای نیازهای روزانه، تجهیزات حفاظتی، محصولات کودک، و لباس استفاده می شود. این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام