داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > محافظت و ضد عفونی > خودکار-القایی-استریلایزر

خودکار-القایی-استریلایزر

دیوار HDD1 کوه به صورت خودکار ضدعفونیکننده دست جا مایع صابون در سفید ایده آل برای استفاده در مراکز خدمات مواد غذایی، ادارات، مدارس، انبار، تولید، درمانگاه ها، بیمارستان، و خیلی بیشتر است. به صورت خودکار عملیات دست آزاد برای بهبود بهداشت و حفاظت در برابر آلودگی متقاطع. سازگار با فوم، مایع و اسپری برنامه های کاربردی در یک مخزن از 1000ml بزرگ است.

چت کن
Detalji o proizvodu

سنسور دریچه فعال بدون تماس برای تلگراف به کار کند. ساخته شده از پلاستیک ABS تقویت شده و مقاوم در برابر مواد شیمیایی از، گرما، و تاثیر این محصول ساخته شده است به ارائه استفاده طولانی مدت. این مدل را کنار می گذارد طیف گسترده ای از صابون مایع و ضد عفونی، انتخاب از مقاوم در برابر خوردگی سازگار نازل قطره، فوم، و اسپری برنامه های کاربردی. HDD1 سازگار ADA در زور و عملیات یک دست و آن را برای افراد معلول در دسترس است. ایده آل برای مناطق ترافیک بالا مانند دستشویی، آشپزخانه، اتاق استراحت، lunchrooms و ورودی.

ما دوا منبع قدرت دوگانه هم می تواند توسط آداپتور DC 6V 1A یا چهار باتری AA پیگیری می شود. مجهز به یک مخزن با ظرفیت بالا از 1000ml، دوا ما تعمیر و نگهداری و پر کردن مجدد کمتر می بیند. طراحی شده با یک پنجره سمت بنابراین شما به راحتی می توانید نظارت بر سطح صابون و دوباره پر کردن به عنوان مورد نیاز است. این تلگراف با یک قفل و کلید مجهز شده است. تلگراف سازگار با محیط زیست ما را کنار می گذارد حجم شات به 1ml به کار انجام می شود. HDD1 را می توان با حلق آویز در قلاب نصب شده، رعایت را با نوار چسب فوم دو طرفه، و یا لنگر با پیچ.
دستگاه صابون TOUCHLESS دست به ضد عفونی کننده nebulize دست یا الکل، که قادر است یک تمیزکردن دست سریع و آسان، دستیابی به بهینه ظرف ظرفیت hygiene.1000ml دست، ایمن با دوام پلاستیک ABS، کم کربن، صفحه 4X باتری AA یا خارجی USB طراحی شده است منبع تغذیه، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست.

منبع تغذیه: DC 6V 1A ورودی یا 4X باتری AA
مخزن ظرفیت: از 1000ml
فاصله سنجش: تا 150mm
مواد: ABS سازگار با محیط زیست مفردات

راه حل بهداشت دست بزرگ برای تمام مکان های عمومی مانند خانه ها، ادارات، مدارس، کودکستان، سینما، بانک ها، هتل ها، مراکز خرید، رستوران، هتل، بیمارستان ها، و غیره. این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام