داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > فشار سنج > بازوی دستگاه فشار خون XBP-254A

بازوی دستگاه فشار خون XBP-254A

XBP-254A بازو دستگاه فشار خون الکترونیک یک دستگاه پزشکی مناسب و عملی توسعه یافته توسط با استفاده از تکنولوژی مدرن الکترونیکی و اصل اندازه گیری فشار خون غیر مستقیم است. اصل این است که به اندازه گیری فشار خون به طور غیر مستقیم از طریق روش oscillometric، سنجش نبض در طول کاهش قیمت یا تورم از کاف. روش اندازه گیری XBP-254A شبیه به یک دستگاه فشارسنج جیوه سنتی است، که در آن را اندازه گیری شریان براکیال در بازو.

چت کن
Detalji o proizvodu

ثبات اندازه گیری XBP-254A است بهتر از فشار سنج مچی، آن را برای افراد بالاتر از 60 سال توصیه، بیماران با ضربان قلب نامنظم و یا پیری عروق خونی محیطی ناشی از دیابت، و غیره

XBP-254A بازو فشار خون خود باد کاف و قرائت در کمتر از 60 ثانیه فراهم می کند. این برنامه شامل یک صفحه نمایش ال سی دی بزرگ، نتایج با بزرگ آسان به خواندن فونت نمایش داده شود. صدا روی مسئول مشخص دور دکمه برای افراد کم بینا است. به راحتی تفسیر و ارزیابی سلامت خود را با رنگی که امتیاز افسانه. به راحتی اندازه گیری فشار سیستولیک، فشار خون دیاستولیک و ضربان قلب. ورود تا 99 ساعت قرائت مهر برای 2 کاربران، که 3 خوانش در روز است برای کل ماه. به راحتی XBP-254A از طریق USB میکرو و یا 4 باتری AAA تا 3 ماه از استفاده عادی قدرت.

مجهز به آشکارساز ضربان قلب نامنظم، XBP-254A سلامت خود را محافظت و اطلاع هنگامی که به دنبال یک حرفه ای پزشکی. آشکارساز فشار خون بالا در به عمل پا زدن و جلوگیری از تورم کاف بازوی زودی به عنوان یک خواندن ساخته شده است به حکم آزادی و به دنبال مراقبت های پزشکی بلافاصله در صورت لزوم. به سادگی آغاز بهره برداری از XBP-254A با فشار دادن دکمه شروع و توقف با همان دکمه. به صورت خودکار نمایش به طور متوسط ​​از 3 خوانش گذشته هنگامی که دکمه حافظه فشرده است. روشن کردن صدا و یا قطع صدا بر روی دکمه با رابط کاربری اختصاصی آن است. این به این معنی است اندازه جمع و جور آن را آسان به حمل و دسته، با کیسه شامل، XBP-254A مناسب برای سفر است. به سادگی مدیریت فشار خون خود را در حالی که سفر.
صفحه نمایش ال سی دی بزرگ
قدرت خاموش به صورت خودکار بعد از 1 دقیقه
ذخیره تا 198 خوانش برای کاربران دو، هر 99 قرائت
شاخص ضربان قلب نامنظم
منابع قدرت دوگانه: میکرو USB و یا چهار باتری AAA
جمع و جور و قابل حمل
خوانش سریع کمتر از یک دقیقه
کتابچه راهنمای دستور العمل مفصل
شامل کیسه حمل با دوام
تاریخ و زمان نمایش
عملیات تک لمسی
تشخیص فشار خون بالا و حفاظت
اندازه گیری قسمت: قسمت بالای بازو
محدوده اندازه گیری: فشار خون 0 ~ 280mmHg (0 ~ 37.3kpa)، تعداد نبض 40 ~ 195 ضربه / دقیقه
اندازه گیری دور بازو: 22 ~ 32CM
دقت اندازه گیری: مقدار فشار خون ± 0.4kpa (± 3mmHg)، ضربان قلب ± 5٪ از خواندن
روش اندازه گیری: روش اسکن پالس / روش oscillometric
محیط ذخیره سازی: دمای نگهداری: -20 ℃ ~ 50 ℃ ذخیره سازی رطوبت: 15٪ ~ 90٪
محیط کار: درجه حرارت: 10 ℃ ~ 40 ℃ رطوبت عامل: 40٪ ~ 85٪
روش بستن: 60S پس از بسته شدن دستی و یا هیچ عمل
کیفیت مواد: PC + ABS
اندازه صفحه نمایش: 41 * 61mm
مدل باتری: 4 * 1.5V (4 قلیایی AAA، محصول حاوی باتری نمی)
تعدادی از گروه های حافظه: 99 گروه برای دو نفر

این محصول مناسب برای مصرف کننده با نیازهای اندازه گیری فشار خون به طور کلی است. کالا شدید و این تضمین شده است و دارای یک گارانتی یک ساله.

استعلام