داوری > محصولات > محافظت از سلامتی > فشار سنج > فشار خون بازو مانیتور XBP-A02

فشار خون بازو مانیتور XBP-A02

این مانیتور دیجیتال قابل حمل بدون زواید و آسان برای استفاده است. XBP-A02 بازو مانیتور فشار خون برای اندازه گیری دقیق فشار خون توسعه داده شد. XBP-A02 صفحه نمایش ال سی دی بزرگ آسان به خواندن با فونت بزرگ است و ویژگی های صدا بر روی برای افراد کم بینا. این مانیتور فشار خون بزرگ را برای کاربران مختلف، فروشگاه های فشار خون و ضربان قلب بعد از هر استفاده برای کاربران 2 تا 99 ساعت حافظه مهر به یاد می آورد برای هر کاربر است.

چت کن
Detalji o proizvodu

XPB-A02 بازو مانیتور فشار خون شامل تاریخ و ویژگی های زمان در کمک به شما در حفظ و به سوابق تاریخ قرائت خود را. هنگامی که حافظه پر است، از قدیمی ترین قرائت بازنویسی خواهد شد. عملیات ساده است، شروع با نگه داشتن دکمه (S) ettings شروع به راه اندازی دستگاه خود را، با استفاده از (M) را فشار دهید اموری به چرخه را از طریق گزینه ها و دکمه (S) دوباره به را انتخاب کنید. به راحتی کاربران از 1 تغییر دهید به 2 به عنوان اولین گزینه در تنظیمات. خواندنیها کمتر از یک دقیقه در فشار یک دکمه در دسترس هستند یک بار کاف است به راحتی به بازو اختصاص داد.

XBP-A02 اجازه می دهد تا 2 تنظیم یادآوری در هر زمان خواندن مورد نیاز است، بنابراین شما هرگز از دست یک دوباره به خواندن. وقتی دستگاه (M) فشار دهید برای آوردن خواندن متوسط ​​خود را از 3 سیاهههای مربوط آخرین کردن مطبوعات، مطبوعات (M) دوباره برای دیدن وارد شوید یا بعدی (S) برای ورود به سیستم قبلی است. به راحتی قدرت دستگاه XBP-A02 با 4 باتری AAA و یا سرب میکرو USB وصل به هر نوع منبع قدرت. دریافت بیشتر خواندن دقیق با استفاده از ساخته شده است در محاسبه متوسط ​​3 خوانش گذشته، دقت پیگیری سلامت و پیشرفت خود را با سهولت.

بزرگ، آسان در خواندن صفحه نمایش
عملیات تک لمسی
منبع قدرت دوگانه: USB یا چهار باتری AAA
آریتمی و تشخیص فشار خون بالا
به صورت خودکار خاموش
حافظه ذخیره سازی برای کاربران 2 هر یک از 99 قرائت
باد کردن کاف ساکت و آرام
دقیق و مناسب
نظارت بر فشار خون: مدل
روش اندازه گیری: بازوی نوع
روش های اندازه گیری: روش oscillometric
تعدادی از گروه های حافظه: 2 * 120group
محدوده تشخیص پالس: 40 بار / دقیقه -199 بار / دقیقه
محدوده تشخیص فشار: 0KPa-37.33KPaa
بعد پردازنده مرکزی: 120 * 108 * 50mm را
دکمه سر دست وسیعی: 23-33cm
وزن: 280g ملحقات مورد

این دستگاه فشار خون مناسب برای بزرگسالان جوان به سالمندان با کاف قابل تنظیم 22-32cm همراه است. این محصول مناسب در استفاده شخصی است، در کلینیک یا بیمارستان.
این محصول برای یک سال تضمین شده است.

استعلام