داوری > درباره ما

در سال 2019 تاسیس شد، INTEK (Shenzhen Xinqiao Microelectronics Corp.) یک شرکت مبتنی بر فن آوری جامع یکپارچه سازی تحقیقات است، طراحی، توسعه، فروش و خدمات محصولات تجهیزات پزشکی، محصولات بهداشتی، و محصولات زیبایی، مانند دماسنج مادون قرمز، نظارت بر فشار خون الکترونیکی، دندان های سفید دستگاه، ابزار حذف مو، ماساژور، ابزار زیبایی و غیره. تیم فنی اصلی این شرکت است بیش از 20 سال از طراحی در خارج از کشور و پس زمینه مدیریت، ما نه تنها می تواند ارائه پزشکی، بهداشت و درمان، مراقبت و زیبایی محصولات به پایان رسید بلکه ارائه به مشتریان با آنالوگ، دیجیتال، راه حل های طراحی سفارشی.

about us 1

برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد مشتریان و بازارهای سراسر جهان، INTEK دستگاه با جدیدترین تکنولوژی و به طور مداوم راه اندازی محصولات تجهیزات پزشکی، محصولات بهداشتی، و محصولات زیبایی را به بازار، و همچنین ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت سخت، محصولات ما توسط CE، ROHS، FDA تایید شده و به همین ترتیب. برای بهبود کیفیت سلامت انسان از طریق محصولات سلامت سلام فن آوری است که همیشه ماموریت ما.

about us 2

ما شده اند صادرات محصولات به اروپا، شمال امریکا، شرق میانه، جنوب شرق آسیا، جنوبی، امریکا، استرالیا، و امید به گسترش بازار ما بیشتر است. INTEK صمیمانه استقبال همه مشتریان ارزش از سراسر جهان برای برقراری طولانی مدت و روابط تجاری دو طرف سودمند. سفارشات OEM ODM استقبال می شود.